חיפוש מוצר

דף הבית- קולט אדים

כיריים אינדוקציה

כיריים אינדוקציה מבית ליונט

 
חברת לי ונט מייבאת ומשווקת דגמי כיריים אינדוקציה הכוללות יתרונות טכנולוגיים ובטיחותיים מוכחים. כיריים מסוג זה הינן בעלות יתרון ייחודי המאפשר להשתמש בהן באופן בו רק הסיר המונח עליהן מתחמם אך לא משטח החימום.
 
יותר ויותר ישראלים עוברים להשתמש בשנים האחרונות באותן כיריים אינדוקציה מבית לי ונט. הבחירה בחברת לי ונט היא ברורה מאליה, אבל לא בטוח שאתם יודעים מה הם בדיוק כיריים חשמליות מודרניות או כפי שהם נקראות - אינדוקציה.
 
אי לכך, כתבנו עבורכם את הטקסט הקצר הבא שיעזור לכם להבין במה מדובר. רוב הסיכויים שכבר שמעתם את המושג כירים אינדוקציה בעבר ויכול להיות שלא היה לכם נעים לשאול. ובכן, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. 
 
לצפייה בקטלוג המלא לחצו על הקישור כיריים
 
            
כיריים אינדוקציה HO-W-895
כיריים אינדוקציה HO-W-890
כיריים אינדוקציה HO-W-875

 

 

שיטת הפעולה של כיריים אינדוקציה היא על ידי סלילים מגנטיים שמונחים מתחת למשטח קרמי. האנרגיה החשמלית משקע החשמל מומרת באנרגיית חום והיופי בשיטה זו הוא שאך ורק תחתית הסיר מתחממת. כך לא הולכת לאיבוד אנרגיה יקרה.

 

בנוסף לכך, עם תום הבישול המשטח מתקרר באופן מידי ואין סכנת כוויה. מיותר לציין כי שימוש של כיריים אינדוקציה מפחית את הסכנות שגורר שימוש באש חיה. אם תחשבו על זה לרגע, עצם השימוש של הבערת אש בתוך כותלי הבית שנוצרת עקב שריפה של גז שמובל בצינורות היא הזויה ומפחידה. אי לכך, יותר ויותר ישראלים עוברים לסגנון הבישול על כיריים אינדוקציה.

 

היתרון בכיריים אינדוקציה מבית לי ונט הוא מעבר לאיכות הגבוהה, גם העיצוב המרשים. במידה והחלטתם לעדכן את מראה המטבח שלכם, כיריים אינדוקציה מבית לי ונט הן הבחירה המושלמת עבורכם. מדובר על משטח חלק ונקי שלא בולט ומשתלב בצורה טבעית עם משטח העבודה. פשוט תענוג. 

 

יתרונות השימוש בכיריים אינדוקציה

 

  

לשיטת פעולה זו ישנו יתרון בטיחותי בכך שאין סכנה לקבלת כוויות חמורות ממשטח החימום. בנוסף, במקרה בו לא הונח כלי בישול כלשהו על המשטח, לא יתחמם המשטח כלל.   

 

יתרונות נוספים:

  • התפתחות חום מהירה
  • חיסכון באנרגיה
  • קל לניקוי
  • כיבוי אוטומטי במקרה של פעילות סרק לזמן ארוך
  • הורדת החום למינימום לצורך שמירה על מזון חם בטמפרטורה נמוכה, בלחיצת כפתור

כיריים אינדוקציה הן סוג כיריים מומלץ במקום בו ישנם ילדים, זאת מפני שהן כאמור בעלות יתרון בטיחותי ייחודי אשר מונע כוויות חמורות או פעילות סרק לזמן ארוך. 

 

כיריים אינדוקציה 90 ס"מ

 

באופן עקרוני כיריים אינדוקציה מגיעות במגוון רחב של ממדים. הכל תלוי בגודל המשטח המיועד או זה שאתם מייעדים עבורן. מעבר לגודל של הכיריים (הגודל הסטנדרטי הוא 60X60) ישנם היום מגוון רחב של עיצובים.  

 

ישנם למשל דגמים לא סימטריים שאינם בצורת ריבוע, ישנם דגמים בצורת מניפה ועוד ועוד כיד הדמיון הטובה על המעצבים. אתם מוזמנים להיכנס לאתר של לי ונט ולהתרשם מהמבחר המסנוור של סגנונות העיצוב בתחום.

 

כיריים אינדוקציה לי ונט הבחירה הנכונה!

 

ישנם לא מעט יתרונות לרכישת כיריים אינדוקציה מבית לי ונט. היתרון המרכזי הוא שכשאתם רוכשים כיריים או מוצרי חשמל אחרים של לי ונט, אתם יודעים שאתם בידיים טובות.

 

אחרי כל כך הרבה עשורים בתחום מוצרי החשמל, שמה של החברה כבר מוכר בכל מקום כסמל למצוינות ולאיכות טכנולוגית ללא פשרות. בישראל לבדה ניתן למצוא את מוצרי החברה בלמעלה מ-4,500 נקודות מכירה.

  

אי לכך, כשאתם רוכשים כיריים של לי ונט, אתם יכולים להיות שקטים ולדעת שאתם עושים את הבחירה הנכונה.

 

לסיכום

 

כיריים אינדוקציה היא הבחירה הנכונה עבור כל מי שמעוניין במטבח מודרני, מעוצב, נקי, בטיחותי ואיכותי יותר. וכשמדובר על איכות – מדברים על מוצרי החשמל המתקדמים למטבח מבית לי ונט.    

קידום אתרים באינטרנט
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

קולטי אדים

תנורי אפייה

כיריים

אתרים מומלצים

אביזרים למטבח

קולט אדים פינתי

תנור בילד אין

כיריים חשמליות

  מדיחי כלים

תבניות אפייה

קולט אדים ארובה

תנור דו תאי

כיריים גז

 

חצובות לתנור

קולט אדים ללא ארובה

תנור משולב

כיריים זכוכית

 

רשתות לתנור

קולט אדים אי

 

כיריים אינדוקציה

 

כיפות מבערים

קולט אדים זכוכית

כיריים קרמיות

 

קולט אדים טלסקופי

 

קולט אדים מעוצב

 

 

 

 

קולט אדים 60/90 ס"מ

 

 

כל הזכויות שמורות לליונט