חיפוש מוצר

דף הבית- קולט אדים

כיריים קרמיות

 

במידה ואתם מאמינים כי הגיע הזמן להתקדם הלאה לעולם מודרני יותר, ישנו סיכוי לא רע שאתם מסתכלים על הכיריים שלכם שמופעלות בגז וחושבים לעצמכם: "עד מתי?"

 

השימוש בגז כמקור החום לצורכי בישול מלווה את האדם כבר קרוב למיליון שנים ומדהים לראות כמה השימוש בו לצורכי הבישול הביתיים עדיין נפוץ למרות כל החסרונות שבו. כיריים קרמיות מודרניות ישוו למטבח שלכם לא רק את המראה המודרני והמיוחד בעל הקווים הנקיים אלא גם את הבטיחות המרבית בעת השימוש.

 

לצפייה בקטלוג המלא לחצו על הקישור כיריים

 

 

            
כיריים קרמיות דגם HO-W-895
כיריים קרמיות דגם HO-W-890
כיריים קרמיות דגם HO-W-875

 

היופי באותן כיריים קרמיות הוא שהחשש מפני שריפה כמעט ונעלם. מאחר ומדובר במוצר חשמלי, הסיכון לשריפה בעקבות קצר תמיד נמצא ברקע, אבל אין שום בסיס להשוואה בין סכנת השריפה כתוצאה מקצר חשמלי לעומת סכנת השריפה בעקבות כך שיש לכם להבה חיה במרכז המטבח.

 

האמת היא שאיך שאנחנו רואים את זה, בעוד מאה שנים אנשים יסתכלו אחורה ואיש לא יאמין שבעבר היינו מבעירים אש חיה בתוך כותלי הבית.

 

כמו כן, אין צורך להזכיר את כל הסיפורים על בלוני הגז שהתפוצצו ביום אחד בהיר וגרמו נזק איום ונורא. אותם אנשים שנכוו תרתי משמע מהאש יכולים רק להתחרט על כך שלא רכשו בזמן כיריים קרמיות. 

 

יתרונות של כיריים קרמיות

 

אחד היתרונות המרכזיים של שימוש בכיריים קרמיות מעבר לסכנת השריפה הוא שאחרי הפסקת השימוש, הכיריים חוזרים למצבם הטבעי והן לא חמות יותר.

 

ישנן כיריים קרמיות משולבות אינדוקציה שאפילו לא יתחממו אלא אם כן יגעו במתכת. מעבר לכל זה, מדובר במראה העדכני והנעים ביותר עבור המטבח שלכם, במשטח קל לניקוי ואיכותי מאין כמוהו. 

 

למה לבחור בכיריים מבית לי ונט?

 

כיריים קרמיות מבית לי ונט הם כיריים קרמיותשאתם יכולים להיות בטוחים שמגיעות מבית טוב. לי ונט היא הזרוע החשמלית של קבוצת ריינוס והיא הוקמה בשנת 1979.

 

תחום ההתמחות שלה הוא יבוא ושיווק של מוצרים חשמליים עבור המטבח המודרני. מערך השירות של לי ונט הוא מהמתקדמים בארץ. אצלנו אין כזה דבר שהמוצר אזל או לא נמצא במלאי.

 

זמני האספקה קצרים והשירות יעיל, ידידותי ומסור. כיריים קרמיותמבית לי ונט מבטיחות לכם אחריות מלאה ואיכות ללא פשרות.

 

אתם מוזמנים להצטרף למיליוני הלקוחות המרוצים של חברת לי ונט ולהתחדש באותן כיריים קרמיות עדכניות ומודרניות. כיום המוצרים של החברה נמכרים בלמעלה מ4500 נקודות מכירה בכל רחבי הארץ. 

 

לסיכום

 

במידה ואתם מעוניינים לעבור לעולם מודרני ובטיחותי יותר, הגיע הזמן לשקול רכישה של כיריים קרמיותמבית לי ונט. הנקודה היא שלא צריך לחכות עד שתעברו דירה. השינוי יכול להתחיל כבר היום.

 

אין שום סיבה שתמשיכו להשתמש בטכניקה הפרימיטיבית של בישול באש חיה וגלויה. כיריים קרמיותיעניקו למטבח שלכם לא רק את המראה העדכני והמודרני אלא גם את הפן הבטיחותי. במיוחד אם יש לכם ילדים בבית, הגיע הזמן להשתדרג ולעבור להשתמש באותן כיריים קרמיות שהופכות נפוצות יותר ויותר בבתים בישראל. 

קידום אתרים באינטרנט
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

קולטי אדים

תנורי אפייה

כיריים

אתרים מומלצים

אביזרים למטבח

קולט אדים פינתי

תנור בילד אין

כיריים חשמליות

  מדיחי כלים

תבניות אפייה

קולט אדים ארובה

תנור דו תאי

כיריים גז

 

חצובות לתנור

קולט אדים ללא ארובה

תנור משולב

כיריים זכוכית

 

רשתות לתנור

קולט אדים אי

 

כיריים אינדוקציה

 

כיפות מבערים

קולט אדים זכוכית

כיריים קרמיות

 

קולט אדים טלסקופי

 

קולט אדים מעוצב

 

 

 

 

קולט אדים 60/90 ס"מ

 

 

כל הזכויות שמורות לליונט