חיפוש מוצר

דף הבית- קולט אדים

קולט אדים פינתי

קולט אדים פינתי מיועד להתקנה במטבח בו כיריים הממוקמים בפינה ועל כן יש להתקין קולט אדים פינתיאת קולט האדים בזווית המחברת בין שני קירות, מעל הכיריים.

 

לצפייה בקטלוג המלא לחצו על הקישור קולט אדים

 

למי מתאים קולט אדים פינתי ?

 

ענף המטבחים משתנה ללא הרף. עיצובים חדשים מוצגים למכירה בכל זמן נתון. דגמים רבים וחדשים של מטבחים כוללים כיריים פינתיים ועל כן נוצר צורך לבנות דגמי קולטי אדים המותאמים לכיריים מסוג זה. בדיוק לשם כך נוצר קולט אדים פינתי, בכדי לענות על צרכיו של מי שהכיריים שלו ממוקמים באחת מפינות המטבח.

 

המלצות לקולט אדים פינתי

 

חברת ליוונט מציעה מבחר רחב של קולטי אדים פינתיים בדיוק למטרה זו. באולם התצוגה שלנו בראשון לציון תוכלו לקבל המלצות בבחילת קולט אדים פינתי בכל גודל, סוג או עיצוב רצוי. בואו להתרשם ממבחר דגמים ועיצובים של קולט אדים פינתי ולבחון בעצמכם כיצד הוא משתלב בסביבה בה הוא מותקן.

 

אנו ממליצים ללקוחותינו לשלב את מוצרינו כבר בשלב תכנון המטבח ולא לחכות בבחירה בכדי להשלים את המראה המטבח מראש ללא דאגות והתאמות מיוחדות לאחר מעשה.

 

לסיכום

 

חברתנו פועלת רבות בכדי לספק לצרכן הישראלי מוצרי חשמל למטבח בכלל וקולטי אדים בפרט. אנו מייבאים מגוון רחב של מוצרים העונים לטעם המשתנה של כל משק בית. כמו כן, באפשרותנו לספק מגוון דגמים ייחודים של קולטי אדים פינתיים ואנו ערוכים לתת מענה לכל דרישה.

 

קידום אתרים באינטרנט
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

קולטי אדים

תנורי אפייה

כיריים

אתרים מומלצים

אביזרים למטבח

קולט אדים פינתי

תנור בילד אין

כיריים חשמליות

  מדיחי כלים

תבניות אפייה

קולט אדים ארובה

תנור דו תאי

כיריים גז

 

חצובות לתנור

קולט אדים ללא ארובה

תנור משולב

כיריים זכוכית

 

רשתות לתנור

קולט אדים אי

 

כיריים אינדוקציה

 

כיפות מבערים

קולט אדים זכוכית

כיריים קרמיות

 

פילטר קולט אדים

קולט אדים טלסקופי

 

קולט אדים מעוצב

 

 

 

 

קולט אדים 60/90 ס"מ

 

 

כל הזכויות שמורות לליונט