חיפוש מוצר

דף הבית- קולט אדים

כיריים

השכלולים שעושים חיים קלים
תנורי האפייה של המותג Lyvent עומדים בתקנים אירופאים מחמירים ביותר והם בעלי טכנולוגיה מתקדמת במיוחד ועיצוב איטלקי מרשים במיוחד. רשימת השכלולים הבלתי נגמרת שמקלים על חיינו, הופכים את הרכישה של תנורי Lyvent לרכישה משתלמת במיוחד! בין התכונות המיוחדות ניתן למצוא דלת בעלת 3 שכבות זכוכית אשר מונעת בריחת חום, חוסכת בחשמל ובטיחותית בייחוד לילדים. תכונה נוספת של הדלת היא שהזכוכיות ניתנות לפירוק פשוט, בטיחותי ונוח המאפשר ניקוי קל ויסודי. כמו כן, בתנורי Lyvent קיימת מערכת אוורור קדמית המפחיתה את חימום הארונות ומגנה על חלקי התנור הרגישים.  
 
כמובן שתנורי Lyvent עומדים בתו התקן הישראלי ובעלי תכונות כגון: מולטי-סיסטם עם טורבו אקטיבי, טיימר אלקטרוני ואפשרויות בישול ואפייה מגוונות.
   
מוצר דגל נוסף של מותג Lyvent הוא הכיריים. 
הכיריים המעוצבים הם בעלי תכונות מוצר מתקדמות כדוגמת חיישני ביטחון למניעת דליפת גז,  כיפות מבערים מצופות אמייל איכותי למניעת בלאי, המבערים של Lyvent ידועים כמבערים ברמה עולמית, הצתה אלקטרונית נפרדת לכל מבער, רשתות פלדה מצופות אמייל איכותי ליציבות גבוהה ביותר של כלי הבישול השונים, להבת טורבו לבישול במחבת ווק ולבישול איטי ועוד. העיצוב המושקע והחכם הוא  בעל ניצול מקסימאלי של משטח הכיריים.  
   

מוצרי המותג Lyvent משווקים ב- 4,500 נקודות מכירה ברחבי הארץ, ברשתות מוצרי החשמל ובחנויות החשמל הגדולות ובנגריות המובילות.
 

מומלץ לבקר באתר החברה בכתובת: www.lyvent.co.il  ולהגיע לאולם התצוגה, בו מוצגים דגמים רבים ומגוונים. אולם התצוגה ממוקם ברח' משה שרת 1, א.ת חדש ראשון לציון. לפרטים נוספים ניתן להתקשר לשירות הלקוחות *8686.

קידום אתרים באינטרנט
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

קולטי אדים

תנורי אפייה

כיריים

אתרים מומלצים

אביזרים למטבח

קולט אדים פינתי

תנור בילד אין

כיריים חשמליות

  מדיחי כלים

תבניות אפייה

קולט אדים ארובה

תנור דו תאי

כיריים גז

 

חצובות לתנור

קולט אדים ללא ארובה

תנור משולב

כיריים זכוכית

 

רשתות לתנור

קולט אדים אי

 

כיריים אינדוקציה

 

כיפות מבערים

קולט אדים זכוכית

כיריים קרמיות

 

קולט אדים טלסקופי

 

קולט אדים מעוצב

 

 

 

 

קולט אדים 60/90 ס"מ

 

 

כל הזכויות שמורות לליונט