חיפוש מוצר

דף הבית- קולט אדים

מוצרי חשמל עודפים במחיר הכי טוב שתמצאו

מוצרי חשמל עודפים במחיר הכי טוב שתמצאו

 


כולם אוהבים מבצעים ומחירים מיוחדים. גם כאשר רוצים להתחדש עם מוצרי חשמל רוצים לעשות זאת במחיר נוח ולא לגלות לאחר הרכישה כי המחיר ששילמתם היה מופקע. רוצים לשפר את המטבח עם מוצרי חשמל איכותיים וגם זולים? מחפשים מוצרי חשמל מכל סוג שהוא, באיכות מעולה אך גם במחיר נוח? הפתרון המתבקש הוא אחד – לכו על מוצרי חשמל עודפים. זוהי הדרך למחיר הכי טוב שתמצאו אך בלי לוותר על איכות ושימושיות. והיכן תמצאו את מוצרי החשמל עודפים במחיר הכי טוב? ליוונט. זה השם שכדאי לכם לזכור.

 

 

דור חדש של כיריים
 

 

כנסו לצפייה בקטלוג מוצרי החשמל מתצוגה או מעודפים


 

מוצרים מכל הסוגים

 


ליוונט עוסקת מזה שנים בייבוא, שיווק ומכירה של כל מוצרי החשמל, עם דגש על מוצרים למטבח. אילו מוצרים מציעה החברה מזה יותר משלושה עשורים? תנורי אפיה מעולים? יש. כיריים בעלי מספר מבערים הרצוי לכם? יש. מדיחי כלים קטנים וגדולים? יש ויש, וכך גם מקררים ועוד מגוון מוצרים. ובכל מוצר יש בנמצא דגמים רבים המשווקים בכל חלקי הארץ. ומכיוון שהמלאי גדול ונמכר בנקודות מכירה רבות, יוצאת ליוונט במבצעי מכירה של עודפים מעת לעת, בתנאי תשלום מעולים ומחירים מאוד נמוכים. כאשר מחדשים את המטבח, אם רוצים להחליף כמה מוצרי חשמל או מוצר אחד שהתיישן וכבר לא מספיק עבורכם – אל תוותרו על המחירים המיוחדים, של העודפים.


 

מדוע מוכרים עודפים מוזלים

 


לא לכל הצרכנים ברור מדוע יבואנים ידועים כמו ליוונט מציעים מוצרי חשמל עודפים במחירים טובים במיוחד. יש לכך כמה סיבות. למשל, כאשר עומד להגיע דגם חדיש, המילה האחרונה, יש צורך לפנות עבורו שטח מדף. את הדגמים היותר וותיקים, שכבודם במקומם מונח, מציעים במחירי עודפים. לפעמים, נמכרים מוצרי החשמל במחירי עודפים משתלמים גם בתקופות של ספירת מלאי (למשל לקראת סוף השנה האזרחית).
בנוסף לכל זאת, ליוונט מקיימת קשרי מסחר עם יצרנים שמעניקים מחיר מיוחד עבור הזמנת סטוקים גדולים. כך, כאשר נוצר במחסני היבואן מלאי גדול, יוצאים במבצעי עודפים וללקוח נותר להיות מרוצה מדיל מצוין שלצידו – מוצר איכותי, עם אחריות ושירות ברמה גבוהה.

קידום אתרים באינטרנט
דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד

קולטי אדים

תנורי אפייה

כיריים

אתרים מומלצים

אביזרים למטבח

קולט אדים פינתי

תנור בילד אין

כיריים חשמליות

  מדיחי כלים

תבניות אפייה

קולט אדים ארובה

תנור דו תאי

כיריים גז

 

חצובות לתנור

קולט אדים ללא ארובה

תנור משולב

כיריים זכוכית

 

רשתות לתנור

קולט אדים אי

 

כיריים אינדוקציה

 

כיפות מבערים

קולט אדים זכוכית

כיריים קרמיות

 

קולט אדים טלסקופי

 

קולט אדים מעוצב

 

 

 

 

קולט אדים 60/90 ס"מ

 

 

כל הזכויות שמורות לליונט