צור קשר |  8686*

 
חיפוש
סינון

איך לבחור כיריים למטבח?

איך לבחור כיריים למטבח?

חברתנו ליוונט, מציעה מגוון של כיריים למטבח, במבחר של גדלים וסגנונות, המותאמים לצרכים השונים, של כל אחד, לפי גודל, שימוש, מבנה המטבח, סגנון וכדומה.

 

חשוב להכיר את סוגי הכיריים השונות שישנם, כדי לבחור את אלו, הנכונות ביותר עבורכם ועבור השימוש וההתנהלות האישית במטבח. שכן, לכל סוג של כיריים יש יתרונות וחסרונות.

 

  

 

 

 

 

 

איך בוחרים כיריים למטבח?

 

 

טיפ 1  - סוג הכיריים – הכיריים יכולות להיות: חשמליות, אינדוקציה, קרמיות, גז. כאשר הנפוצות ביותר, אלו כיריים גז, המאפשרות שליטה מקסימלית על גובה האש ותמרון הבישול. לעומתן, הכיריים האחרות, בנויות על משטחים, אין אש גלויה והחום יוצא מתחת לפני המשטח, בהתאם לכיוון רמת הטמפרטורה הרצויה.


טיפ 2- חיישני ביטחון – אם בחרתם בכיריים מגז, חשוב שתוודאו כי קיים בהם מנגנון ביטחון המונע דליפת גז, המציאות מוכיחה כי לעתים כדאי לשלם מעט יותר, אך לרכוש כיריים שהשימוש בהם בטוח יותר. שכן, אף אחד מאתנו לא רוצה להתמודד עם התוצאות החמורות של דליפת גז.


טיפ 3 – מידות – אם אתם מניחים את הכיריים על גבי התנור או על גבי משטח מיוחד בשיש המטבח, חשוב יהיה להתייחס למידות של הכיריים, כך שתהיה התאמה מאלה בין הגודל של המשטח הפנוי למידות הכיריים, ובאופן זה, למנוע מצבים בלתי רצויים או בעייתיים בהנחת כיריים שאינן מתאימות.

 

טיפ 4 – מספר משטחי חימום – הסטנדרט הרגיל הוא בין  5 ל- 4 משטחי חימום, כאשר בכל סוג של כיריים, ישנו סדר שונה במיקום של הכיריים על גבי המשטח, והבחירה, היא לפי הנוחות של כל אחד, דרך הבישול שאליה התרגל ועוד. דבר נוסף, ברגע שהמשטחים מפוזרים על שטח גדול יותר, הם מגדילים בהתאם את מידות הכיריים.


טיפ 5 – מיקום כפתורי ההדלקה – ישנן כיריים שבהן כפתורי ההדלקה נמצאים בצד הכיריים וישנן כאלה שהכפתורים ממוקמים מקדימה. גם כאן, הבחירה, צריכה להיות בהתאם לנוחות ולהרגל של כל אחד, עם זאת יש יתרון מסוים לכך שהכפתורים נמצאים בצד הכיריים, שכן כך יש סיכוי נמוך שישפכו עליהם נוזלים, וישנה גישה יותר נוחה לסירים או למחבתות בעת הבישול.


אנחנו בחברת ליוונט, מעדכנים באופן שוטף את מלאי הכיריים שאנו מציעים למכירה באתר, חשוב לבחור כיריים איכותיות שמתפקדות באופן תקין לאורך זמן.

 

כל הכיריים המיובאות על ידנו, עברו את כל בדיקות האיכות המחמירות ביותר. השירות שלנו, אישי וניתן לקבל יעוץ לפני כל קניה, כך שתצאו עם שביעות רצון מלאה.