צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

איך לבחור מוצרי חשמל למטבח?

איך לבחור מוצרי חשמל למטבח? 

חברתנו ליוונט משווקת ומייבאת מבחר מוצרי חשמל למטבח, באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים ביותר.

 

ניתן לרכוש תנורי אפיה, קולטי אדים, כיריים, מדיחי כלים, מקררים, מכונות קפה, מיקרוגל, מדיחי כלים מתקדמים וחדישים, במגוון דגמים וסגנונות המתאימים לצרכים השונים, לכל עיצוב מטבח ולמסגרת התקציב שלכם.  

 

בחירת קולט אדים למטבח

 

בחירת תנור למטבח  

 

בחירת מדיח כלים למטבח

 

כנסו לצפייה בקטלוג מוצרי החשמל

 

מספר טיפים לבחירת מוצרי חשמל למטבח:

 

תקציב – לפני שאתם מחליטים לרכוש מוצרי חשמל, חשוב שתחליטו מהי מסגרת התקציב שאתם יכולים לעמוד בה, שכן לגבי כל אחד ממוצרי החשמל למטבח, קיים טווח מחירים רחב ולכן על מנת שלא תרכשו בסכום גבוה ממה שתכננתם, היערכו לכך מראש. כאשר לעתים כדאי להשקיע במוצר אחד איכותי, מאשר לרכוש מספר מוצרים ברמה ירודה שלא יפעלו בצורה תקינה לאורך זמן .

רכישה מחברה וותיקה ואמינה – ישנן הרבה חנויות שיוצאות במודעות פרסום בהם מוצעים מכשירי חשמל של חברות שאינן ידועות ולא תמיד ניתן לדעת בוודאות מהי רמת האיכות, האם ישנה אחריות לתיקונים, עד כמה המוצר אמין וכיוון שאתם לא רוצים לגלות שרכשתם מוצר שהחברה שסיפקה אותו כבר לא קיימת, תמיד בדקו את הוותק והניסיון של החברה כך שתהיו בטוחים שתקבלו שירות מלא גם לאחר הרכישה עם כל בעיה או שאלה.

התאמה בין צורך לשימוש – לא כל אחד צריך תנור אפיה עם 12 תכניות בישול ואפיה. מי שבעיקר מחמם אוכל או מבשל לעתים רחוקות יוכל להסתפק בתנור פשוט יותר ואולי להשקיע דווקא במקרר איכותי יותר. חשוב שתהיה התאמה בין רמת השימוש במוצר לבין סוג המוצר שאתם רוכשים כך שישמש אתכם בצורה הטובה ביותר.

רכישה של מספר מוצרים – כאשר מחליטים לרכוש מוצרי חשמל, כדאי לרכז את כל הקניה במקום אחד, ולא לרכוש בכמה חנויות וזאת משום שכך קל יותר לקבל הנחה, יש מקום אחד שאליו צריך לפנות אם יש תקלה או בעיה. אנחנו בליוונט מציעים במקום אחד, את כל הדרוש לאבזור המטבח, ולעתים קרובות יוצאים במבצעים שבהם ניתן לרכוש שלושה או ארבעה מוצרי חשמל במחיר אטרקטיבי ביותר.

עיצוב – כיום, העיצוב של המטבח תופס חלק משמעותי בכל עיצוב הפנים, ולכן בעת רכישת מוצרי חשמל יש להתייחס גם לצבע, לדגם ולגודל של המוצר החשמלי, כדי לשמור על מראה עיצובי אחיד וקלאסי.

המקרר כבר לא מתפקד? התנור לא אופה? רכשתם דירה חדשה? אצלנו בליוונט תוכלו להתרשם ממבחר עצום של מוצרי חשמל למטבח באיכות מעולה ובשירות ברמה הכי גבוהה שיש.