צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

איך לנקות ולשמור על מדיח הכלים שלכם?

איך לנקות ולשמור על מדיח הכלים שלכם?

אז קניתם מדיח כלים חדש, תתחדשו! אם כבר הלכתם, חיפשתם, ביררתם והחלטתם על המדיח שמתאים לכם בול, עכשיו חשוב גם להקפיד לטפל בו נכון כדי שימשיך לשרת אתכם לעוד זמן רב-

  1. סידור הכלים – כשמסדרים את הכלים במדיח חשוב להקפיד מאוד שאף כלי לא יחסום את הממטרות הפנימיות, כדי שלא לפגוע בהן וכדי לאפשר למדיח לעבוד באופן תקין. אחסון נכון יאפשר גם שטיפה טובה יותר והכלים יצאו נקיים הרבה יותר, לכן חשוב להקפיד למקם כל כלי במקום הנכון והמתאים לו בהתאם לגודל ולצורה שלו ולשים לב שהוא לא חוסם את המים מלהגיע לכלים אחרים.
  2. טבליות למדיח – השתמשו אך ורק בטבליות ייחודיות למדיח! אם הן בדיוק נגמרו, אסור בתכלית האיסור להשתמש בנוזל כלים רגיל, כי לא רק שהכלים לא יצאו נקיים בכלל, אלא שגם המדיח עצמו יוצף כולו ותאלצו לקרוא לטכנאי.
  3. ניקיון – חשוב לנקות את המדיח מעת לעת כדי שלא יצבור לכלוך אך חשוב לדעת כיצד לעשות זאת. אחת לזמן מה כדאי לפתוח את הצינור המחבר את המדיח לברז המים ולנקות את הפילטרים, חשוב לנקות בעדינות רבה  את חורי הרסס באמצעות מחט. כדאי לנקות גם בחלק התחתון של המדיח, שם מצטברות לרוב שאריות האוכל והלכלוך היורדות מן הכלים. פעם בכמה חודשים מומלץ מאוד גם להפעיל את המדיח כשהוא ריק עם תבליט ניקוי מדיח .
  4. הפעלה – לא הרבה יודעים שאם מדיח לא עובד זמן ממושך, המשאבה שלו עלולה להפסיק לעבוד, לכן, כשאתם נוסעים לחופשה, בקשו מחבר או שכן להיכנס הביתה ולהפעיל את המדיח, אפילו אם הוא ריק, אחרת כדאי שתקנו מראש מדיח חדש בדיוטי פרי....
  5. שאריות מזון – לפני שמכניסים כלים למדיח, חשוב לנקות אותם עם מים ולשטוף מעליהם פיסות גדולות של אוכל או לכלוך, שכן אלו עלולות להצטבר ולסתום את המשאבות. קחו בחשבון שלא בטוח שכלים שעמדו בכיור כמה ימים והאוכל נדבק והתקשה עליהם, יצאו נקיים וייתכן שתצטרכו לשפשף אותם לפני ההכנסה למדיח.

לכל מדיחי הכלים של לי ונט לחץ כאן