צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

איך לשמור על מוצרי החשמל שלכם פעילים ויעילים לאורך זמן

איך לשמור על מוצרי החשמל שלכם פעילים ויעילים לאורך זמן

כולנו יודעים שברגע שקנינו מכשיר חשמלי חדש ומתקדם, הערך שלו מתחיל לרדת. השחיקה הנוצרת מהשימוש מקרבת את המכשיר שלכם אט אט אל עבר היום שבו הוא פשוט יפסיק לעבוד. אנחנו כאן כדי לספר לכם איך תוכלו לדחות את היום הזה ולדאוג שמכשירי החשמל שלכם יישארו יעילים ואיכותיים לזמן רב יותר, תחסכו כסף רב והרבה כאב ראש.

 

 

1. הכול בחשמל

חשוב להקפיד שתהיה בבית מערכת חשמל יעילה ואיכותית שלא תקרוס בקלות ולא תפגע במכשירי החשמל שלכם. גם במהלך החורף, כאשר סופות גשמים נוטות ליצור נתקים באספקת החשמל בבית, מומלץ לצייד את מכשירי החשמל שלכם במפסקים בטיחותיים שיבטיחו שהקצר לא יפגע במכשירים שלכם. כדאי גם להזמין חשמלאי מוסמך מדי פעם כדי לוודא שאין נפילת מתח הנוצרת מפעולת מכשיר חשמלי כלשהו או מפעולה של שני מכשירים בו זמנית.

 

2. ניקיון חכם

כולנו אוהבים שהבית שלנו נקי ומצוחצח וזה כולל כמובן גם את מכשירי החשמל שלנו. בהחלט חשוב לשמור שמוצרי החשמל בבית יהיו נקיים מלכלוך ומומלץ לנקות אותם לאחר כל שימוש ושימוש (במיוחד את המכשירים שבמטבח). עם זאת, חשוב גם להקפיד תמיד על החומרים איתם אנו מנקים את המכשירים החשמליים שלנו ולא להשתמש בחומרים שעלולים להזיק למכשיר. כך לדוגמה, מומלץ שלא לנקות את הטוסטר שלכם עם מים, כיוון שהוא עלול לקצר ולהפסיק לעבוד. כמו כן, בכל שימוש במדיח הכלים מומלץ מאוד להשתמש במלח מתאים שיסיר אבנית ושומנים ויאפשר לכם להשתמש במדיח לעוד זמן רב. את הכיריים לא לנקות עם מסירי שומן וחומרים קשים, אלא בעזרת סבון או לחילופין חומר ניקוי בשם "סיף".

את קולט האדים מומלץ לנקות במטלית לחה בלבד ולאחר מכן בתרסיס מיוחד להברקת נירוסטה.

ואת רשתות השומן (רשתות האלומיניום) מומלץ להשרות בקערה עם מים פושרים וסבון.

 

3. זרימה נכונה

כשמדובר על מכשירים חשמליים המחוברים לגז או למים, כמו מכונת הכביסה או מדיח הכלים, חשוב להקפיד תמיד שהצינורות המובילים אל המכשיר יהיו מונחים נכון, באופן המאפשר זרימה טובה של נוזלים. חשוב לשים לב שלא חוסמים או מונעים מעבר בצינורות האלו על מנת לאפשר למכשירים לעבוד היטב ולהישאר יעילים לאורך זמן. תמיד כדאי לדאוג שאיש מקצוע מוסמך יהיה זה שיתקין עבורכם את מוצרי החשמל החדשים.