צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

דור חדש של מכשירי חשמל למטבח

דור חדש של מכשירי חשמל למטבח

מותג Lyvent  מציג שילוב מנצח של טכנולוגיה ועיצוב איטלקי

יצרני מכשירי החשמל המובילים בעולם, כבר אינם מסתפקים יותר במה שנחשב עד לאחרונה כסטנדרט עליון למטבח המודרני. לאחר שמוצו מרבית השכלולים הטכנולוגיים והפונקציונליים, כאשר לצרכן המתוחכם די ברור שההבדלים בין מותג למותג אינם גדולים,  הופך ענף מכשירי החשמל למטבח לזירה תחרותית גם במישור העיצובי.

 

דור חדש של קולטי אדים
לקטלוג קולטי אדים  
דור חדש של כיריים
לקטלוג תנורים  
 
לקטלוג כיריים

 

מה שהפך למובן מאליו בתעשיית האלקטרוניקה (טאבלטים, סמארטפונים ועוד), כובש גם את המטבח. המכשירים מדגמי 2014 עתירי השכלולים, מאפשרים בישול איכותי, מהיר ומקצועי, יחד עם חסכון בחשמל ועם דגש משמעותי על איכות החיים ואיכות הסביבה.

 

שינויים בהרגלי הצריכה

 

במטבח הביתי של פעם, הוגשו מנות טעימות ואהובות. אבל כיום, הצרכנים המתוחכמים (כן, זה כולל גם ילדים שחשופים לפיתויים שמושכים גם אותנו, המבוגרים) כבר דורשים הרבה יותר. עכשיו כבר צריך ל"צלחת" במיטב מסורת תוכניות הריאליטי בטלוויזיה: העין אוכלת עוד לפני הפה.

 

החדשנות העיצובית המרשימה, אינה ממעיטה ביכולות הטכנולוגיות של מכשירי החשמל למטבח שמבטיחים בישול איכותי, מהיר ומקצועי. תנורים, הידועים כ"זללני" אנרגיה, מגיעים היום בדרגת A  לחיסכון מרבי בחשבון החשמל. וגם התפקידים הפחות נעימים של ניקיון, הופכים לנוחים יותר.

 

תנורים וכיריים שקל יותר לנקות, קולטי-אדים שמונעים מריחות טיגון ובישול ומרסיסי שומן ליצור ריחות לא נעימים ברחבי הבית, ומפחיתים יצירתם של משטחים שמנוניים על ארונות מטבח, חרסינות ופריטי נוי. כמובן שגם שיקולי בטיחות שימוש והגנה על ילדים תופסים מקום  של כבוד במפרט המתקדם של מכשירי חשמל איכותיים. 

 

רף הדרישות ממכשירי החשמל למטבח, עלה משמעותית. מותג מוביל כמו Lyvent , היה חייב להיות בין הראשונים שיקפצו על רכבת הטרנדים הדוהרת של עולם העיצוב בן זמננו. בביקור בחלל התצוגה המרכזי של החברה, העין לא מתעייפת מלהתבונן במבחר ענק של עיצובים יפהפיים.

 

כל מי שמתכנן לשפץ או לקנות מטבח חדש, חייב את זה לעצמו.