צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

המטבח הביתי המקצועי

המטבח הביתי המקצועי


בימים אלה, נראה כי המטבח הישראלי לוהט מאי פעם. אם בעבר אפשר היה למצוא מוצרי חשמל ואביזרי מטבח מקצועיים רק במסעדות או בבתי עשירים, הרי שכיום פריטים באיכות ובמראה מקצועי הופכים בשנים האחרונות לפריטי חובה במטבח של כל בשלן חובב.

 

יבואנית המותג LY VENT הינה מהחברות המובילות בייבוא ושיווק מותגים לבית ולמטבח מגישה את המדריך השלם למטבח מקצועי ואיכותי במחיר הגיוני.


 

סדרת התנורים המשולבים


Ly Vent מאפשרת לבשלנים החובבים להרגיש כמו שפים מקצועיים, מבלי להתפשר על עיצוב איטלקי מרהיב. התנורים המשולבים של Ly Vent מעוצבים בסטייל תעשייתי שפופולארי מאוד היום וגם מתאים בקלות לכל סגנונות המטבח.


מאפיינים מקצועיים של תנורים משולבים של Ly Vent


•  גודלו של התנור ושפע להבות הגז מאפשר להכין מספר דברים במקביל
•  לתא האפייה גופי חימום עוצמתיים המגיעים לטמפרטורת עבודה במהירות ומסוגלים לשמור על טמפרטורה קבועה בתא האפייה גם כאשר פותחים את דלת התא מספר פעמים.
•  מגירת אחסון גדולה מתחת לתא האפייה


סדרת תנורים משולבים מבית Lyvent מביאה את שיאי הטכנולוגיה והעיצוב למטבח הביתי, עם ניסיון שנצבר בעשרות שנות ייצור תנורים ומוצרי חשמל למטבחים מקצועיים וביתיים.

 

בתחום תנורים משולבים מציעה Ly Vent :

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 תנור OH-N-494L משולב 90 ס"מ נירוסטה 

  תנור משולב OH-L-820 60 ס"מ נירוסטה/ או לבן

 

 

קולטי אדים

 

במטבח המקצועי, פריט חשוב והכרחי הוא קולט אדים איכותי. כיום קולטי אדים למטבח אינם רק כלי עבודה השייך למטבחים מקצועיים, אלא אביזר המשפר את איכות הבישול במטבח הביתי. במטבח הישראלי, במיוחד בימי הקיץ לא מדובר בפריט שנמצא רק כדי לעשות רושם - קולט אדים הוא מוצר שמשפר את איכות החיים, במיוחד בקיץ הישראלי - עם קולט אדים אפשר לעבוד במטבח בלי לפתוח חלון (המזגן בורח, ג'וקים ויתושים נכנסים..) בני המשפחה לא צריכים לנשום את אדי הבישול, המזגן לא מוציא אוויר בריח שניצלים במשך שבוע...

 

קולט אדים אינו נחשב מוצר יקר אך נחשב מוצר חשוב ומשלים למטבח - קיימים עשרות סוגים, גדלים, במגוון סגנונות וכמו בכל תחום אחר במטבח, ניתן למצוא היום גם קולטי אדים מעוצבים שאינם רק מכשיר חשמלי פונקציונאלי.

 

   

 קולט LV-F-27

 קולט LV-G-25

                                                      
 

 

 

 

 

 

 

תנורים בנויים - תנור בילד אין 

גם בתחום התנורים הבנויים ניתן למצוא אביזרים שהחלו דרכם במטבחים מקצועיים וכיום נמכרים למטבח הביתי. התנורים של Ly Vent מיוצרים באיטליה בעיצובים מרהיבים ובאיכות גבוהה במידות שונות. ניתן למצוא מגוון רחב של תנורים. תנורים המגיעים עם תא אפיה ענקי 65 ליטר - ידידותי לסביבה - צריכת אנרגיה מינימאלית, תא אפייה מצופה אמייל קל לניקוי, טורבו אקטיבי לבישול ואפייה של שתי תבניות במקביל,מגוון תוכניות אפייה אוטומטיות . ופונקציות רבות לאפשרויות בישול ואפיה.

 

 

 תנור OV-P-1766

 תנור OV-N-476B

 

                              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כיריים קרמיות חשמליות

טרנד חדש הוא הכיריים הקרמיות החשמליות. כיריים מעוצבים שטוחים ויעילים למטבח נקי. ניתן למצוא כיריים אשר כל המשטחים בנויים בשיטת "הזכוכית הקרה" שמונעת כוויות. כיריים עם הפעלת טאץ' דיגיטלי כולל נעילה מיוחדת להגנה בפני ילדים. קיים ברוחב 60 , 70 ו 90 ס"מ.

 

 

 

 HO-W-895

 HO-W-890

                   

 

       

 

 

 

 

 

 

 מדיחי כלים

כל מטבח צריך אחד כזה - מדיח כלים עם דרגת יעילות הגבוהה ביותר AAA ועם גוף חימום מוסתר כולל מסך מפרט תצוגה. פנים המדיח והדלת עשויים נירוסטה איכותית מוברשת. ביצועי ניקוי וייבוש גבוהים. אפשרות לבחירת שפה - אנגלית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, ספרדית המותג Ly Vent מציג מדיחי כלים ממספר דגמים ומידות רוחב הנותנים מענה לכל גודל של מטבח. מדיחים ברוחב 45 ס"מ וברוחב 60 ס"מ במגוון צבעים ואפשרויות העמדה. ממדיחים פרי סטנדינג ועד מדיחים אינטגרלים.

 

 

 

 

 DW-400

 DW-3000

                                                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בישול בריא - הדור הבא 

לבישול באדים יתרונות רבים - הבישול נעשה ללא שמן, הטעם, הצבע והערכים התזונתיים של המזון נשמרים והטעם של המאכלים המתקבלים ממש נפלא. כאשר מבשלים באדים יש חשיבות לטמפרטורה וזרימה קבועה של אדים.


תנור אדים Build-in קומפקטי מדגם SO-B301 שחור 30 ליטר, בעיצוב אולטרה מודרני, עונה בדיוק על הדרישות: עכשיו ניתן לבשל באדים בסטייל ובנוחות מבלי להתפשר על הטעם והבריאות.