צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

חמישה יתרונות של קולטי אדים שחשוב לקלוט

חמישה יתרונות של קולטי אדים שחשוב לקלוט

בונים מטבח בדירה חדשה או מחפשים שדרוג במטבח לקראת פסח - קולטי אדים הם החידוש שנחוץ לכם! למה להשקיע?
הכנו עבורכם רשימה עם חמישה יתרונות בולטים של קולטי אדים

 

כשאתם בונים מטבח בדירה חדשה או מעצבים את המטבח הקיים שלכם מחדש, חשוב לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים - העיצוב, המענה על הצרכים, הנוחות וגם הניקיון שבא אחרי הבישולים. לכן, קולטי אדים הם החידוש הטכנולוגי שהכי נחוץ לכם במטבח. מופתעים? הנה חמישה יתרונות שלא ידעתם שקולטי אדים יספקו לכם -

 

  1.  אוויר נקי

כל נשימה שאנחנו מכניסים לגוף היא הכרחית לחיים בריאים ונעימים, ולכן חשוב להקפיד גם במטבח על אוויר נקי. קולטי אדים יעזרו לנדף את העשן והחומרים הרעילים הנפלטים במהלך הבישול, יעבירו אותם אל מחוץ לבית וישאירו לכם מטבח נקי מעשן שאפשר לבשל בו הכול ולנשום ללא חשש.

 

  1.       איזון טמפרטורה

כל מי שאוהב לבשל יודע שבישולים הופכים את המטבח לאזור לוהט במיוחד, ולא רק בגלל התיבול החריף. קולטי אדים מסייעים בסירקולציה ואיזון הטמפרטורה במטבח ובכך עוזרים לכם לשמור על מגוון חומרים בהם מעוצב המטבח שלכם - שיש, עץ, זכוכית ועוד, ומקפידים שהם ישמרו על המראה הנקי והאיכותי שלהם לאורך זמן.

 

  1.       חיזוק התאורה במטבח

בישול נכון ומקצועי חייב להתבצע תמיד בתאורה מתאימה, שתאפשר ליצירתיות שלנו לפרוץ ולהרפתקנות שלנו להוביל אותנו לטעמים חדשים ואפשרויות בלתי מוגבלות. רוב קולטי האדים מגיעים עם תאורה מובנת המשולבת בתוכם, שתאיר את המטבח שלכם פי כמה ותאפשר לכם לבשל כמו המקצוענים.

 

  1.       ניקיון זה הכול

בסוף היום, אף אחד מאיתנו לא אוהב לנקות את המטבח אחרי הבישולים. אבק, אדי שומן ולחות ושאר לכלוכים עיקשים עלולים להעיב על ההנאה מהאוכל הטעים שהכנו. קולטי אדים מונעים הצטברות שומנים ולכלוך במטבח ומאפשרים גם אוורור של עשן ואדים לאחר הבישול ובכך הופכים את הניקיונות שאחרי למשימה קלה ונעימה הרבה יותר.

 

  1.       בגלל העיצוב

קולטי אדים מגיעים במגוון רחב של עיצובים וגימורים עוצרי נשימה, כך שתוכלו לבחור קולט אדים שהוא גם אביזר אופנתי ומעוצב בהתאם לסגנון המטבח שלכם.

לחצו למעבר לקטלוג קולטי אדים המלא