צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

חשיבות בדק הבית לפני רכישת מוצרי חשמל

חשיבות בדק הבית לפני רכישת מוצרי חשמל

חשיבות בדק הבית לפני רכישת מוצרי חשמל למטבח

קיבלתם החלטה להחליף את כל מוצרי החשמל, אם זה בשל שיפוץ הדירה או כל סיבה אחרת, והשקעתם את מיטב כספכם ברכישת מוצרי חשמל האיכותיים ביותר, אך מה קורה כאשר אתם מכניסים את המכשיר לחשמל ומגלים כי הוא מקצר את כל הבית? מה תעשו אם תגלו כי בגלל רטיבות במטבח יש בלאי מהיר למוצרי החשמל? בדיוק בגלל זה כדאי לעשות בדק בית.

 

חסכתם בבדיקת בדק בית? זו עשויה להיות  טעות!

מוצרי חשמל כמו קולט אדים

ישנם פגמים וליקויים בדירה שקשורים לצנרת ולמערכות החשמל, שלא ניתנים לגילוי וזיהוי בעין בלתי מקצועית, וכאשר מחליטים להשקיע ברכישת מוצרי חשמל חדשים, לא נכון יהיה לוותר על בדיקת בדק בית של המטבח רק כדי לחסוך בעלות הבדיקה, שכן מחירה שולי למול הנזק שעשוי להיגרם בשל כל הפגמים למוצרים החדשים שרכשתם.

מוצרי חשמל מוגנים באחריות, רק כאשר התקלה היא בשל פגם בייצור, לא תוכלו להחזיר את המוצר לחנות, אם הסיבה לתקלה נובעת ממערכת חשמל בלתי תקינה, או רטיבות באזור המטבח שגרמה לקצר ולנזק. ולכן, כדי למנוע מצב שבו תצטרכו לרכוש מכשירים חדשים ולאבד כסף יקר, עדיף שתקבלו חוות דעת של מהנדס בדק בית לפני שאתם מכניסים את התנור אפיה החדש לשקע.

 

איך מאתרים חברת בדק בית?

בדק בית לפני התקנת תנור

ישנן חברות רבות הנותנות שירותי בדק בית שונים, כאשר חשוב שלא להתרשם מהחברה אך ורק מאתרי האינטרנט השונים, אלא רצוי לקבל המלצות על החברה. כמו גם, לראות את חוות הדעת של המהנדס של החברה, כדי לבחון את רמת הניתוח של הליקויים ויכולתו להגיע לרמת דיוק וזיהוי של כל ליקוי ופגם.

כאשר זקוקים לבדק בית לפני רכישת מוצרי חשמל חדשים למטבח, כדאי לוודא כי לאותה חברת בדק בית שבחרתם, יש ניסיון בבדיקה זו, והמחיר שהיא גובה על הבדיקה, הוגן. ניתן לעשות השוואת מחירים בין החברות השונות בתחום, אך המחיר אינו צריך להיות הגורם העיקרי לבחירה בין חברה אחת לשנייה , אלא בעיקר, איכות הבדיקה ורמתה.

חסכון, משמעותו מבחינה פיננסית הוא ברוב המקרים תכנון לטווח ארוך. ולכן, גם אם תשלמו כרגע על בדיקה בדק בית לפני הכנסת מוצרי חשמל חדשים למטבח, הרי תחסכו הרבה יותר בכך שלא תצטרכו לרכוש מכשירים חדשים או לשלם על נזקים נוספים שמהנדס מקצועי יכול לזהות ולהתריע עליהם בפניכם בטרם עת.