צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

כל הסיבות שאתם חייבים קולט אדים אצלכם במטבח

כל הסיבות שאתם חייבים קולט אדים אצלכם במטבח

כל אוהבי הבישול יודעים שההשקעה משתלמת. בין אם מדובר בבחירה בחומרי הגלם הטובים ביותר, בבישול לפי המתכון הכי מוצלח או בשימוש בכלי הבישול הכי איכותיים- תמיד משתלם לעשות את המקסימום כדי להבטיח שהבישולים יצאו הכי טעימים שיש. אם גם אתם מהשקיענים, אל תעצרו בהשקעה הכי חשובה שדרושה למטבח שלכם- קולט אדים. 

 

 

  1.       אוויר נקי - לתבשילים רבים יש נטיה לשחרר חומרים רעילים ומזהמים, כמו עשן שרוף של שמן הנפלט בזמן טיגון ונשאף על ידי הטבח ובני הבית. קולט האדים שואב את החומרים הרעילים ודואג שהאוויר שסביבנו ישאר נקי ובריא לנשימה, כדי שנוכל להמשיך לבשל בהנאה עוד שנים רבות.

 

  1.       חגיגה של ריחות - כל בשלן יודע שבישול טעים דורש תיבול עשיר ומדויק. בבישול או טיגון, האדים העולים מן המחבת או הסיר עלולים להפריע לחוש הריח שלנו, ומשם הדרך לאוכל מתובל מדי או תפל- קצרה. קולט האדים שואב אליו את האדים ומאפשר לחוש הריח לעבוד במשרה מלאה, כדי לתבל נכון וליצור מנות עשירות בטעם.

 

  1.       נקיון, נקיון, נקיון - כולנו שואפים למטבח נקי, אבל אין איך לברוח מהבלאגן שיוצר הבישול. לנקות טיפות שמן, אבק ושאריות אוכל זה לא תמיד פשוט, במיוחד כשהם מצטברים במקומות שקשה להגיע אליהם. קולט האדים יודע לאסוף אליו את אדי השמן והלחות העולים מן הבישולים, ואפילו למנוע הצטברות של חיידקים ובכך מקל מאוד על שמירת המטבח נקי ומצוחצח.

 

  1.       קרירות מרעננת- כשמבשלים כמה מנות בו זמנית המטבח יכול להפוך למקום חם מאוד. נכון שאומרים שמי שלא יכול להתמודד עם החום לא צריך להיכנס למטבח, אבל יש גם אופציה טובה יותר- קולט אדים ששואב אליו את האדים החמים והעשן הנוצרים בזמן הבישול ומוריד משמעותית את הטמפרטורה במטבח לכזו שתאפשר לכם להמשיך לבשל בלי להזיע. בנוסף, הורדת החום במטבח על ידי קולט האדים מסייעת בשמירה על משטחי עבודה מעץ או משיש ומונעת שחיקה ובלאי מהיר שלהם.

 

אנחנו בליונט נשמח לעזור לכם לבחור את קולט האדים המתאים ביותר עבור המטבח שלכם, פנו אלינו על ידי לחיצה כאן.

או לחצו כאן למעור לקטלוג קולטי אדים המלא