צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

מה בכלל אומרים הסימנים על מדיח הכלים? המדריך השלם להפעלת המדיח

מה בכלל אומרים הסימנים על מדיח הכלים? המדריך השלם להפעלת המדיח

קניתם מדיח חדש ואיכותי ועכשיו אתם מוכנים להתחיל להשתמש בו. אבל אז אתם נתקלים בבעיה- איך מפרשים את כל הסימנים המוזרים על המדיח החדש שלכם? קבלו את המדריך השלם להפעלה נכונה של מדיח הכלים החדש שלכם.

 

ייבוש בחימום

אופציה מומלצת במיוחד למצבים בהם אתם מפעילים מדיח אך לא נמצאים בבית כדי לפתוח את הדלת מיד לאחר שהתכנית מסתיימת. בחירה בפונקציה זו מפעילה את גופי החימום של המדיח בתום התכנית ומסייעת לייבש את הכלים גם כשהדלת סגורה והמים לא יכולים להתאדות החוצה.

 

שטיפה ושמירה

רבים מהמדיחים כיום מכילים אפשרות של שטיפה מהירה של כל כלי שתכניסו למדיח עד שיתמלא ויהיה מוכן להפעלה. הפונקציה משתמשת בזרמי מים חזקים, שימנעו מלכלוך להתקשות על הכלים וכך תוכלו להפעיל את המדיח רק כשהוא מלא ומבלי לדאוג שהכלים לא יתנקו.

 

ניקיון בטמפרטורה גבוהה

לפעמים אנחנו נתקלים בכלים מלוכלכים במיוחד. בדיוק עבור כך הומצאה הפונקציה של ניקיון בטמפרטורה גבוהה. רמת החום של המים המותזים על הכלים הופכת גבוהה מספיק כדי לטפל בלכלוך עיקש והכלים יוצאים נקיים ומבריקים במיוחד.

 

שליטת נעילה

כפתור שליטת הנעילה יאפשר לכם לפתוח את דלת המדיח גם באמצע פעולה, מבלי להציף את כל המטבח במים וסבון. הפונקציה של שליטת נעילה עוצרת את ותכנית הניקיון ושואבת את כל המים, כך שתוכלו לפתוח את הדלת בלי חשש.

 

תכניות חזקות ועדינות

ברוב המדיחים כיום ניתן לבחור בין רמות עוצמת שטיפה שונות, התואמות לסוגי כלים שונים. כשרוצים להדיח כלים כבדים ומלוכלכים במיוחד כגון סירים ומחבתות מומלץ להשתמש בתכנית עוצמתית יותר. לעומת זאת, כאשר רוצים לשטוף כלים עדינים כגון כלי חרסינה, כוסות יין וכדומה, מומלץ להשתמש בתכניות עם עוצמה עדינה שינקו את הכלים וישמרו עליהם.

 

דחיית הפעלה

במדיחי כלים היוצרים רעש בזמן העבודה, לרוב תוכלו למצוא פונקציה של תכנון הפעלה עתידית, המאפשרת לכם לתכנן הפעלת מדיח לשעה מאוחרת יותר, בה הרעש לא יפריע לכם. ניתן לכוון לשעת לילה בה כולם ישנים, למהלך היום בו כולם נמצאים בעבודה וכן הלאה.