צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

מה ההבדל בין כיריים אינדוקציה לכיריים גז?

מה ההבדל בין כיריים אינדוקציה לכיריים גז? 

בכל פעם שאנחנו רוצים לרכוש כיריים חדשות למטבח, אנחנו נתקלים באותה השאלה - כיריים אינדוקציה או כיריים גז? מה עדיף ומה בכלל ההבדל ביניהן? מסתבר שלא כולם יודעים את התשובה, ולכן אנחנו פה- לעשות סדר בדברים ולעזור לכם לבחור את הכיריים הטובות, האיכותיות והמקצועיות ביותר, שיתאימו לכם בדיוק.

 

 

כיריים גז

הכיריים הקלאסיות שכולנו מכירים, המחוברות לבלון גז מחוץ לבית ומספקות פתרון זול, מהיר ואיכותי לבישולים שלכם. עם זאת, כיריים גז הן ממש לא מה שהם היו פעם והיום הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו לקבל אותן בשלל עיצובים משודרגים הכוללים הצתה אלקטרונית, מערכות מתקדמות למניעת סתימות ודליפות, כיסוי של משטחי זכוכית, טיימר כיבוי אוטו' ועוד מגוון פיתוחים חדשניים שהופכים את הכיריים שגדלתם עליהם למוצר מתקדם וטכנולוגי שהופך כל מטבח למושלם וכל חוויית בישול למקצועית, בטוחה ונוחה הרבה יותר. את הכיריים המחוברות לגז ניתן לקבל במגוון צבעים וגימורים, בניגוד לאיימייל שחור והלבן הקלאסיים שבעבר הוגבלנו אליהם. ניתן לבחור את מספר הלהבות ומיקומן, להתאים את מידות האורך והרוחב לשיש שלכם ולעצב לעצמכם את הכיריים שתמיד רציתם

 

כיריים עם טיימר דגם HO-T-676

 

כיריים אינדוקציה

החידוש הטכנולוגי שעומד בבסיסן של כיריים אינדוקציה, הופך אותן לטרנד הבוער של השנים האחרונות בתחום הכיריים. יותר ויותר אנשים רוכשים כיריים אינדוקציה, אבל לא כולנו לגמרי מבינים לעומק מה הן עושות, איך הן עובדות ומה הופך אותן למומלצות הרבה יותר מכיריים גז. כיריים אינדוקציה עשויות מסלילים מגנטיים המונחים תחת משטח זכוכית קרמית, ויוצרים אפקט חום המתפרש באופן שווה ומדויק ומספק לסירים מכת חום אחידה. אחד החידושים היותר מרגשים בכיריים אינדוקציה הוא הכיבוי והקירור האוטומטי ברגע שמסירים את הסיר מן הכיריים, לבטיחות מרבית והימנעות מכוויות. העיצוב של כיריים אינדוקציה הוא תמיד חדשני וטרנדי ושומר על חזות נקייה ומעודנת במטבח, וכיום ניתן למצוא גם מגוון פונקציות ייחודיות שהופכות את השימוש בכיריים אינדוקציה לנוח הרבה יותר- כיבוי אוטומטי, הפעלה באמצעות לוח בקרה, תכנות דיגיטלי של זמן הבישול ועוד שלל אפשרויות מתקדמות.

כיריים אינדקשן –דגם חדש HO-V-760