צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

מוצרי חשמל ביתיים דור העתיד

מוצרי חשמל ביתיים דור העתיד

הבית החכם, כבר אינו עוד חלום רחוק וחסר בסיס, אלא מגמה של ממש, שרק הולכת ומתחזקת בקרב בעלי הדעה ומעצבי המוצר במגוון עצום של תחומים. בעתיד הקרוב מוצרי חשמל ביתיים יספקו לנו מכלול של אפשרויות לא רק לניהול משק הבית אלא לניהול הבית עצמו.


בעתיד הלא כל כך רחוק, על פי התחזיות הטכנולוגיות, נוכל למעשה לתקשר עם הבית שלנו וליצור איתו אינטראקציה של ממש. למעשה, כבר היום ניתן להבחין בצעדים ראשונים של פיתוח מערכת אינטראקטיבית בסגנון דומה (בחלק ממכשירי הסמארטפון) המאפשרת לנו "לתת הוראות" למכשיר אלקטרוני המפרש את ההוראה ויודע להגיב ולהתנהג בהתאם, לעיתים אף בצורה טובה יותר מבני אנוש.

 

מוצרי חשמל בעתיד


מוצרי חשמל למטבח בעתיד יהיו שונים בתכלית מאותם המוצרים שאותם אנו מכירים כיום. השינוי יבוא לידי ביטוי אולי גם בדרך והטכנולוגיה שבהם מוצרים אלו עושים שימוש בזמן פעולתם אך השינוי העיקרי, עתיד לבוא בעיקר בדמות עיצוב המוצרים ואופן התאמת השימושיות שלהם לצרכים הקיימים באורח החיים הבייתי המודרני.


המטבח, כחלק מהותי מאוד בבית, ינוהל גם הוא על ידי מערכות ניהול הבית, מה שיוכל להעניק לנו כבעלי הבית, את היכולת לבצע את כל הפעילויות הקשורות במישרין או בעקיפין למטבח ולמוצרי חשמל למטבח, כמו למשל ביצוע הקניות לבית, תהליך הבישול והכנת האוכל ומעקב אחר מלאי המזון שברשותנו.

 

המטבח החכם

 

ייחודם של מוצרי חשמל לבית בעתיד יבוא לידי ביטוי ככל הנראה בעצם היותם אינטראקטיביים ובעלי סמדה מסויימת של יכולת "חשיבה עצמאית". כך למשל" על פי התחזיות, המקרר הביתי יוכל לבצע ספרת מלאי של המוצרים שנמצאים בו וכמובן לעדכן אתכם לגבי חוסר במוצר מסויים או על כך שהולך לפוג תוקפו של אחד מאותם מוצרים.


מבחינת אופיים הטכנולוגי של מוצרי חשמל לבית -  המגמה הנראית לעין מצביעה על כך שהשימוש בגז לצורכי בישול ילך ויעלם מן העולם ויעשה שימוש רק בכיריים בטכנולוגיית אינדוקציה, כמו כן הצפי הוא כי המיקרוגל יפנה את מקומו במטבח למכשיר חימום מהיר המבוסס על טכנולוגיה חכמה יותר שאין בה כל סכנת קרינה.

 

שימושיות זה הכל

 

כפי שניתן לראות הבתים הולכים ונעשים קטנים יותר אך מנגד חשיבותו של המטבח כחדר המרכזי בבית הולכת ועולה (לא מעט בזכות תוכניות הבישול השונות) על כן מטבחי העתיד יכתיבו לנו את הצורך בשימול של מוצרי חשמל ביתיים למטבח שיהיו קטנים, חכמים וקומפקטיים ושניתן יהיה להציב או לאחסן אותם באופן יעיל וחסכוני במקום.