צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

מתי בשנה זו תקופה טובה לרכוש מוצרי חשמל למטבח?

מתי בשנה זו תקופה טובה לרכוש מוצרי חשמל למטבח? 

מכירה של מוצרי חשמל, במיוחד מוצרי חשמל למטבח, מאופיינת במידה רבה בעונתיות. במילים אחרות, בדיקת נתוני המכירות של המותגים המובילים ושל היבואנים מעלה כי יש תקופות שבהן מעדיף הציבור לקנות את המוצרים השונים.  אז מתי בשנה זו באמת התקופה הטובה לרכוש מוצרי חשמל למטבח – תנורים, כיריים, קולטי אדים, מדיחי הכלים? ולמה זה בדיוק קורה?


  

קונים ומתחדשים באביב ובקיץ

 תקופת האביב והקיץ ידועה היטב בתור תקופה של התחדשות, התרעננות, פריחה ולבלוב. זו לא רק הנטייה של הטבע, לבלוב הפרחים והעצים. גם לנו, לפחות למרבית האנשים, קיימת הנטייה לחוש טוב יותר באביב וזו התקופה שבה אנו רוצים להתחדש בגוף ובנפש.

בתקופה זו אנשים נוטים לחפש לא רק בגדים חדשים כי אם גם מוצרי חשמל חדשים לבית. זה מאפשר לקבל את העונה הנעימה והפורחת והחמה בצורה ראויה. כאשר מוסיפים לכך את חג האביב אשר כבר כאן והקיץ החם ששורר הארצנו, בחג האביב עולה גם תקופת הניקיונות וההתמרקות, קל להבין מדוע כל כך הרבה אנשים רוכשים את מוצרי החשמל השונים למטבח בעונות אלו.


 

התקופה שטובה למבצעים

 מלבד עונת האביב, גם ימי ראשית השנה שעל פי לוח השנה העברי נחשבים כתקופת גאות במכירות מוצרי החשמל למטבח. יש כאלה שבוחרים את התקופה הזאת, המסמלת את ההתחלה החדשה וההסתכלות קדימה בתקווה, לצורך החלפת מקרר או מדיח כלים. יש כאלה שמחליפים את כל המטבח, משפצים, מחדשים את הארונות וגם עושים מהפך של ממש בכל מוצרי החשמל הישנים. ניתן לראות כי תקופת החגים נחשבת לאהובה מאוד על הישראלים שרוצים להתחדש ולחדש את המטבח. אבל זו לא התקופה היחידה בשנה שבה כדאי לקנות מוצרי חשמל טובים.

גם התקופה של סוף השנה (הלועזית) נחשבת כטובה מאוד לצורך רכישת מוצרי חשמל. מדוע? משום שבדומה לתקופת החגים, גם זו תקופה שבה יש בנמצא מבצעי מכירות מיוחדים. בסוף השנה היבואנים והספקים, שעומדים להזמין מלא חדש רוצים "לנקות את המדפים" לקראת ספירת המלאי השנתית. ראש השנה? תקופת האביב ווהקיץ? סוף השנה? אלה הן התקופות שבהן קונים מוצרי חשמל למטבח וגם נהנים ממחירי מבצע.