צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

סוגים שונים של שולחנות אוכל

סוגים שונים של שולחנות אוכל

לפני הרבה שנים, שולחן אוכל היה קיים רק לשם קיום ארוחות, ואף אחד לא הקדיש תשומת לב למראה השולחן, לעיצוב או לצבע שלו ולאווירה שהוא יוצר בבית. היה מדובר ב-4 רגליים, פלטה עליונה וזה הכל. אפשר היה לבחור מידות או לבקש בהזמנה מיוחדת מידות מסוימות וזו הייתה הדאגה היחידה שהיה צורך לטפל בה עבור מי שרצה לרכוש שולחן. כיום שולחנות אוכל הם עולם ומלואו.

ישנם כל כך הרבה סוגים, עיצובים, חומרי גלם ועוד הרבה יותר מכך חנויות, נגריות ומקומות שבהם ניתן לקנות, עד כדי כך שאפשר להתבלבל מרוב ההיצע שקיים וניתן לבחירה.

 

מה מציע כיום המבחר של שולחנות אוכל?

 

ישנם שולחנות שמיועדים להצבה במטבח ויש כאלה, מפוארים ומעוצבים יותר, המתאימים לאזור בבית של פינת האוכל. יש אפשרות לרכוש כיסאות שעוצבו באותו עיצוב של השולחן או להתאים על פי המבחר הקיים בחנות בעת הקנייה. אפשר לקנות שולחן העשוי מעץ מלא, כזה שיהיה מאסיבי וכבד, אך בעל נוכחות מרשימה ועיצוב מעניין, או שניתן לרכוש שולחן בעל מראה פשוט יותר, העשוי ממלמין (שיכול גם להוזיל באופן משמעותי את המחיר של השולחן) בשילוב ציפוי של פורמייקה, פלסטיק או מתכת בצבעים מעניינים.

שולחנות אוכל ישירות מהמפעל אינם מיועדים הרי רק לאכילה סביבם. פעמים רבים מדובר בשולחן שנמצא במטבח או במרכז הבית ונוח להשתמש בו למגוון רחב של פעילויות משפחתיות שגרתיות. אפשר לשחק עליו משחקי קופסא, כאלה הדורשים הצבת לוח במרכז באופן שיהיה נוח עבור כל המשתתפים, ניתן לשבת בנוחות ולקרוא ספר או לפתור תשבץ, וכמובן נוח מאד לשבת עם הילדים ולהכין את שיעורי הבית.

 

שולחן לכל מטרה

 

מכיוון שמדובר ברהיט שאין ספק שיש לו מספר רב של תכונות ויעודים, קל מאד בתקופה זו למצוא שולחנות אוכל שיענו על כל הדרישות של הלקוח. ניתן למצוא שולחנות הנצמדים לקיר ומתקפלים ובכך ישנו חסכון עצום במקום כאשר השולחן אינו נמצא בשימוש. כמובן שרובם של השולחנות מגיעים עם אפשרות הארכה נוחה וקלה לתפעול על מנת להתאים את השולחן למטרה.