צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

עשרה דברים חשובים לפני שקונים תנור

עשרה דברים חשובים לפני שקונים תנור

אם החלטתם לקנות תנור חדש, יש כמה דברים שחשוב מאוד לדעת טרם הקניה, כדי שתבחרו בתנור הנכון ביותר עבורכם.

  1.       מובנה או משולב – חשוב מאוד להתייחס למבנה המטבח שלכם ולבחור בין תנור בילט אין, המשתלב בתוך העיצוב, או בתנור נפרד המגיע עם כיריים מעליו, העומד בפני עצמו.
  2.       הגודל כן קובע – מומלץ למדוד את הגודל ולוודא שהתנור מתאים לחלל המיועד לו במטבח. אם בשל חוסר מקום תאלצו לבחור בתנור צר, בחרו בתנור עם עומק רב יותר, כדי למקסם את הנפח.
  3.       התוכנית הנכונה – וודאו שלתנור שתרכשו יש כמה שיותר תוכניות המתאימות לצרכי הבישול והאפייה שלכם, כדי שתוכלו לגוון ולשחק עם המתכונים.
  4.       להישאר על המסילה – חשוב לשים לב שלתנור שאתם מתכננים לרכוש יש מסילות נירוסטה, שהן עמידות ומקצועיות יותר ממסילות השקועות בדפנות, שלעיתים נמצאות שם רק כדי לחסוך בעלויות הייצור.
  5.       מושלם לחולי ניקיון- כדאי לבחור תנור שאפשר לכם לנקות בקלות וביעילות, וכך תשמרו עליו פעיל לאורך זמן. מומלץ לבחור תנור עם כמה שפחות ברגים וחיבורים בחלל הפנימי, שכן אותם קשה מאוד לנקות.
  6.       בידוד טוב - תמיד עדיף לבחור בתנור עם דלת זכוכית כפולה, המספקת בידוד טוב יותר.
  7.       בטיחות זה הכל – כשרוכשים תנור חדש הכי חשוב לוודא שגוף החימום בתנור מוגן וכמה שפחות גלוי וחשוף, שמנגנון הנעילה מונע מילדים לפתוח את דלת התנור וכמובן שהשליפה של התבניות היא חלקה ונוחה ולא נתקעת על המסילות.
  8.       אוורור זה כל הסיפור – חשוב לוודא שבתנור שאתם מתכננים לרכוש יש מערכת אוורור איכותית ומתאימה, במיוחד אם מדובר בתנור בילט אין שיושב מתחת לשיש.
  9.       גם לשומרי כשרות –תוכלו לבחור בתנור עם תאים נפרדים שיאפשר להכין אוכל בשרי וחלבי בו זמנית, תנור עם שעון שבת ועוד.
  10.   להכניס קצת צבע לחיים – מומלץ לבחור תנור בצבעים שמתאימים למטבח שלכם ואפילו להרשות לעצמכם להתפרע עם צבעים תוססים וייחודיים יותר.