צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

עשרת הדברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים כיריים

עשרת הדברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים כיריים

לפני שקונים מוצר חדש למטבח, מומלץ להתעניין ולהכיר את האפשרויות השונות, וכשזה מגיע לכיריים- זה אפילו עוד יותר הכרחי. הכיריים הן הנקודה החשובה ביותר במטבח, המשמשת לרוב הבישולים, ולכן הכרחי לשים לב לכמה נקודות חשובות, לפני שמחליטים אילו כיריים לרכוש.

  1.       סוג הכיריים – הכי חשוב להחליט אם תרצו כיריים חשמליות או גז. כיריים גז קלאסיות הן האופציה המוכרת והאהובה יותר, בעוד שכיריים חשמליות מספקות חיסכון כלכלי רב.
  2.       גימור – תוכלו לבחור ממגוון רחב של גימורים - זכוכית, ברזל יצוק, נירוסטה ועוד. מומלץ לבחור גימור שיתאים לעיצוב המטבח שלכם אך יספק גם את כל צרכי הבישול שלכם.
  3.       כמות הלהבות – שאלו את עצמכם מהי כמות הבישולים שאתם מכינים בדר"כ ורכשו כיריים עם כמות להבות מתאימה. לעיתים שווה לרכוש כיריים עם חמש להבות, שיאפשרו לכם לבשל כמות גדולה ומגוונת יותר של מאכלים, בו זמנית. יש כיריים עם חמש להבות שפתח חיתוך השיש שלהם זהה לכיריים עם ארבע להבות
  4.       התאמה למטבח – חשוב לדעת מה המידות של המטבח שלכם ולהתאים את הכיריים לאורך ולרוחב, כדי שהכיריים ישבו על השיש באופן מושלם.
  5.       אפשרויות לוח בקרה – מומלץ מאוד לוודא שלוח הבקרה הוא הכי מתקדם וטכנולוגי. רצוי לבקש גם נעילת בטיחות לילדים, טיימר ובקרת רתיחה.
  6.       נוחות הניקיון – חשוב לנקות את הכיריים ולכן מומלץ לרכוש כיריים בעיצוב ובגימור שיאפשרו לכם ניקיון קל בכל הפינות, כך הכיריים החדשות שלכם יתפקדו ביעילות לאורך זמן.
  7.       כפתורים – בין אם מדובר בכפתורים מסתובבים או כפתורי מגע, חשוב לבחור את מנגנון ההפעלה המתאים והנוח ביותר עבורכם.
  8.       אזורי חימום – הרכיבו לעצמכם את הכיריים המושלמות על ידי גיוון באזורי החימום. כך תוכלו לבשל, לטגן, להקפיץ ועוד מגוון אפשרויות, בו זמנית ובנוחות מירבית.
  9.       אחריות – חשוב לרכוש את הכיריים החדשות שלכם מחברת מוצרי חשמל מקצועית ומנוסה, שתעניק לכם אחריות מלאה על הכיריים וכך תוכלו להתחיל לבשל בראש שקט.
  10.    מחיר – חשוב לבחור בכיריים המתאימות לכם בדיוק, אך כדאי לבחור גם במחיר המתאים לכם, והוא ממש לא חייב להיות גבוה.

לכל הכיריים של ליונט – לחץ כאן