צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

קולט אדים לא רק שואב אדים

קולט אדים הוא כבר מזמן לא רק שואב אדים

כל מי שאוהב לבשל יכול להעריך מטבח המאובזר במשטח עבודה גדול , בכל כלי ה"עבודה" האיכותיים ביותר ומיטב האביזרים אשר להם נדרש מטבחם של אלו המתפארים ביכולותיהם הקולינריות. אחד מהאביזרים החשובים ביותר הוא כמובן קולט אדים חשיבותו של קולט האדים היא רבה מכיוון שהוא כולל שתי תכונות:

o        שחרור עשן, שאיבת אדים וריחות שמקורם בתבשילים הנמצאים על גבי הכיריים

o        תוספת ניכרת ומשמעותית לאופן שבו המטבח מעוצב  

קולט האדים כבר מזמן אינו רק שואב אדים וריחות בישול הניצב מעל תנור המטבח. כיום קולטי האדים הפכו להיות מוצרי חשמל מעוצבים ויוקרתיים המעניקים אופי ומראה יחודי למטבח. כיום השוק מציע מגוון עצום של קולטי אדים מסוגים שונים, בכל צבע שניתן רק לדמיין ובהתאמה לכל צורך או גודל.

 

 

קולטי אדים מעוצבים

 

קולטי אדים, כאמור, הפכו לאלמנט אסטטי שאותו ניתן למצוא כמעט בכל מטבח, גם בפרויקטים חדשים ועל כן נוצר הצורך בקולט אדים מעוצב לכל צורך שיוכל להתאים בקלות לכל סוגי הטעמים מצד אחד וכן לסוגי המטבח השונים.כך למשל במקרה של מטבח "אי" ישנו קולט אדים תלוי היורד מהתקרה עד מעל לחלל הבישול עצמו. 

 

 

במקרה אחר, בו הכיריים נמצאים בפינת המטבח, ניתן להתאים קולט אדים פינתי בדיוק לצורך שכזה. מעבר לכך ניתן למצוא קולטי אדים בשלל של צבעים (אפילו כאלו העשויים בעבודת יד), כך שאפשר יהיה להתאים את צבעו של הקולט אדים לצבע המטבח באופן המושלם.

 

שיטות הפעולה של קולט האדים 

  

 

ישנן שתי שיטות עיקריות של פעולת קולט האדים: 

 

קולטי אדים עם יציאה חיצונית – קולט אדים מסוג זה מתאים למקרים שבהם הכיריין ניצבים בסמוך לקיר חיצוני. במקרה שכזה אדי הבישול והעשן ינותבו אל מחוץ לבית.

קולטי אדים עם מערכת סינון פנימית – במקרים בהם הכיריים נמצאים בסמוך לקיר פנימי או במרכז המטבח, ישנו קולט אדים בעל מערכת סינון המכילה פילטר פחמי(רב פעמי או חד פעמי) הסופחת אליה את כל הריחות והאדים.

 

כל התכונות החשובות בקולט האדים שלכם

 

 

טרם רכישתו של קולט אדים ישנן כמה תכונות שכדאי לברר לגביהן:

 

 

גודל – אחזו ב"מטר" הקרוב אליכם ומדדו את גודלם של הכיריים שלכם. קולט האדים צריך להיות גדול, ולו במעט, מגודלם של הכיריים. במידה שקולט האדים קטן, זה לא אסון, אך אפקטיביות השאיבה נפגעת.

רעש – בהנחה שאתם מבשלים במטבח, לפעמים אפילו במשך שעות ארוכות , כדאי בהחלט לבחור בקולט אדים בעל פעולה שקטה. "קולט" רועש יכול להוות לעיתים מטרד, עד כדי כאב ראש.

תפוקה – ישנן עוצמות משתנות של קולטי אדים, וזאת בהתאם לגודל המטבח, אופי השימוש בו וכו'. דאגו להבהיר למי שמוכר לכם מהם הצרכים המדוייקים שלכם על מנת שהוא יוכל להמליץ לכם על המוצר הטוב והנכון ביותר עבורכם. 

 לחצו למעבר לקטלוג קולטי אדים המלא