צור קשר |  8686*

 
חיפוש
סינון

קולט אדים LV-I-251

קולט אדים LV-I-251 איילנד בעל עוצמת שאיבה מקסימלית של 1000 מק"ש

 קולט שטוח ברוחב 90 ס"מ

גימור נירוסטה מוברשת בשילוב זכוכית

בעל כפתורי לחיצה כולל תצוגה

הזמינו עכשיו 08-9980588

₪4,190
מפרט המוצר
רוחב 90 ס"מ
סוג הארובה ארובה טלסקופית
סוג הקולט תיקרתי\איילנד
מספר דרגות עוצמה 4

מספר טיפים לבחירה נכונה וחכמה של קולט אדים

 

טיפ ראשון – סוג הקולט – קיימים מספר סוגים של קולטי אדים, השונים במראה, בסגנון ובדגם, חשוב לבחור קולט אדים שמתאים לאופי הפעילות וההתנהלות במטבח, שכן, ככל שמבשלים ומטגנים יותר, כך נכון להתקין קולט אדים עם עוצמת שאיבה חזקה וארובה בעל שטח פנים רחב לקליטה מרבית של האדים העולים תוך כדי הבישול והטיגון של המאכלים השונים. 

 

טיפ שני – מידות – כל קולט מגיע במידות שונות, ועל מנת שההתקנה תהיה בצורה מדויקת למשטח הממוקם מעל הכיריים אנחנו בליוונט, מקפידים להציג לגבי כל קולט את המידות שלו במפרט מלא, כך שתוכלו לבחון את התאמתו עוד טרם הקניה. בנוסף ניתן תמיד להתייעץ עם אחד מאנשי המכירות שלנו, בכל הנוגע למידות הנחוצות לשם התאמה מלאה.

  

טיפ שלישי – צבע וסגנון – קולטי האדים הפכו לחלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים של המטבח ומגיעים במבחר של דגמים וצבעים, ניתן לבחור קולט אדים מלבני, עגול, מאורך, עם מסך טלוויזיה, ועוד. קולט האדים יכול להיות משולב בעיצוב כולו או להיות בולט דווקא, הכול בהתאם לסגנון ולטעם האישי של כל אחד. חשוב שהקולט יותאם גם מבחינת העיצוב וגם מבחינה פונקציונלית בצורה הטובה ביותר.

  

טיפ רביעי – מחיר – מחירי קולטי האדים, משתנים בהתאם לדגם ולסוג של כל קולט. המחיר, צריך להיות שיקול חשוב בהחלטה איזה קולט לרכוש, אך לא רק, יש לבחון את האיכות, העוצמה, רמת הביצוע ותקופת האחריות הניתנת בעת הרכישה.

  

טיפ חמישי – מבצעים – לעתים קרובות, מוצעים אצלנו בליוונט מבצעים מיוחדים שבהם ניתן לרכוש קולט אדים יחד עם כיריים או תנור אפיה, ולכן ההמלצה שלנו, שאם אתם מוגבלים מבחינת התקציב, עדיף שתרכשו קולט אדים איכותי במחיר מוזל, מאשר שלא תרכשו בכלל. שכן, ההתנהלות במטבח עם קולט אדים, הרבה יותר נוחה, נקייה ואסתטית. 

 

הריחות במטבח משתלטים על כל הבית? אתם אוהבים לבשל הרבה? תוכלו לרכוש בליוונט קולט אדים ברמת איכות מעולה, במבחר של סגנונות עיצוב המותאמים לכל המטבחים השונים ובמחירים אטרקטיביים ביותר. 

הוספת חוות דעת
  • גרוע
  • מעולה
יש להזין מספר טלפון
מפרט המוצר
רוחב 90 ס"מ
סוג הארובה ארובה טלסקופית
סוג הקולט תיקרתי\איילנד
מספר דרגות עוצמה 4