צור קשר |  8686*

 
Search
Filters

תנור משולב- חמישה יתרונות שלא חשבתם עליהם

תנור משולב- חמישה יתרונות שלא חשבתם עליהם

כאשר מעצבים מחדש את המטבח או כשמתחילים לתכנן אותו, כשמדובר במטבח חדש לגמרי, נתקלים בהרבה החלטות שיש לקבל, שישפיעו לא רק על המראה הסופי והאווירה של המטבח, אלא גם על נוחות השימוש וההתאמה לצרכים שלנו.   אחד המכשירים המומלצים ביותר לרכוש למטבח הוא כמובן התנור המשולב, המספק מגוון רחב של אפשרויות יצירתיות לבישול ולאפייה וכן מציע מגוון יתרונות שלא חשבתם עליהם

  1.       שני מכשירים באחד

אחד היתרונות המרכזיים של תנור הוא משולב הוא כמובן השילוב של כיריים (גז או אינדוקציה) בתנור, מה שמביא לחסכון במקום במטבחים קטנים, ומאפשר למקד את רוב הבישולים והלכלוך שבא איתם, בנקודה אחת במטבח, אותה יותר קל לנקות. כמובן שחשוב גם לציין את החיסכון הכלכלי- במקום לקנות גם תנור וגם כיריים, אתם מקבלים שני מכשירים במחיר של אחד.

 

  1.       עיצובים יוצאי דופן

מעצבים של תנורים משולבים אוהבים לחדש ולייצר עיצובים מתקדמים, איכותיים ויצירתיים במיוחד שיהפכו את המטבח שלכם ליצירת אמנות של ממש. תוכלו לבחור מתוך מגוון גימורים, צבעים וגדלים של תנורים שישתלבו מעולה בעיצוב של המטבח שלכם. מומלץ לבחור גם בעיצוב פרקטי שיאפשר לכם לנקות את התנור בקלות וביעילות על מנת לשמור עליו פעיל ואמין לאורך שנים.

 

  1.       הגודל כן קובע

תנורים משולבים הם לרוב גדולים הרבה יותר מתנורים בילט אין, ולכן מתאימים במיוחד למשפחות גדולות, למי שאוהב לבשל ולארח ולמי שזקוק לתנור שיאפשר לו להכין כמות גדולה של אוכל טעים.

 

  1.       בגלל האחידות

בשל העובדה שהתנור המשולב הוא מכשיר העומד בפני עצמו, כל המכניקה הפנימית שלו היא אחידה ומאפשרת תיקון תקלות מהיר ומקצועי יותר, במידה והתנור מתקלקל. כמובן שחשוב מאוד להקפיד לרכוש את התנור המשולב שלכם מחברה מקצועית ואמינה שתוכל לספק לכם שירות ואחריות.

 

  1.       מגוון פונקציות

תנורים משולבים מגיעים עם שלל פונקציות ותוכניות מגוונות שיאפשרו לכם לשדרג את האפייה והבישול שלכם לרמה חדשה. בין אם מדובר בתוכנית טורבו, תוכניות לבישול או לאפייה- מומלץ לרכוש תנור שמציע כמה שיותר תוכניות שיספקו את הצרכים שלכם במטבח